Hoofdkantoor (Utrecht)

Medewerkers

Marketing & Communicatie

Jessie Pijnenburg

Online marketeer
+31 6 12627094 j.pijnenburg@voort.com

Kelly Huijs

Projectmanager opleidingen & events
+31 6 12725054 k.huijs@voort.com

Laura Hopman

Manager marketing & communicatie
+31 6 42441683 l.hopman@voort.com

Lotte Aal

Projectmanager campus
+31 6 57537136 l.aal@voort.com

Maxime van den Hoven

Communicatiespecialist
+31 6 51784765 m.vandenhoven@voort.com

Tessa Pluijmakers

Brandmanager
+31 6 43557759 t.pluijmakers@voort.com

Financiële administratie

Carla van Beek

Debiteurenbeheer
+31 33 4892380 c.vanbeek@voort.com

Dennis van de Biezenbos

Debiteurenbeheer
+31 6 10167234 de.vandebiezenbos@voort.com

George Jansens

Manager financiële administratie
+31 6 51866277 g.jansens@voort.com

Jan-Hein de Laat

Financieel manager
+31 6 20481247 j.delaat@voort.com

Marjolein van der Maat

Financiële administratie
+31 88 2871085 m.vandermaat@voort.com

Melanie Tolenaar

Financiële administratie
+31 88 2871084 m.tolenaar@voort.com

Mike van Sorge

Financiële administratie
+31 6 25637793 m.vansorge@voort.com

Administratie

Astrid Veraart-Kamp

Manager backoffice
+31 6 20746626 a.veraart@voort.com

Chantalle Dammerman - Wesche

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 29733124 c.dammerman@voort.com

Hagar el Maghraby

Urenadministratie
+31 6 51845772 h.elmaghraby@voort.com

Iris van Ommen

Facturatie en projectadministratie
+31 6 20745921 i.vanommen@voort.com

Marco van Schaik

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 10891066 m.vanschaik@voort.com

Melisa Koelewijn

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 51602974 m.koelewijn@voort.com

Nadia de Rijk

Urenadministratie
+31 6 23276237 n.derijk@voort.com

Nelleke Kastelein

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 83253607 n.kastelein@voort.com

Niels la Roi

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 10891064 n.laroi@voort.com

Officemanagement

Andyne Haze-Coetzer

Officemanager
+31 88 2871071 a.hazecoetzer@voort.com

Maaike van der Heide

Officemanager
+31 88 2871071 m.vanderheide@voort.com

Quintina van Lambalgen

Officemanager & Voort Academy
+31 88 2871070 q.vanlambalgen@voort.com

Personeel en organisatie

Evan Wienke

HR adviseur
+31 6 13006545 e.wienke@voort.com

Laura Dijkstra

HR adviseur
+31 6 46993025 l.dijkstra@voort.com

Marian Zandberg

Recruitment manager
+31 6 15239275 m.zandberg@voort.com

Nathalie Rikkers

Corporate recruiter
+31 6 13006545 n.rikkers@voort.com

Rachelle Stuifzand

Corporate recruiter
+31 6 57544453 r.stuifzand@faberpersoneel.nl

Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren.

Lees meer