Kies een vestiging

Volg ons

Facebook LinkedIn

Hoofdkantoor (Hoofdkantoor)

Medewerkers

Financiële administratie

Carla van de Beek

Debiteurenbeheer
+31 6 12763272 c.vandebeek@voort.com

Cathlin Christensen

Financial controller
+31 6 29004519 c.christensen@voort.com

Melanie Tolenaar

Financiële administratie
+31 6 10167234 m.tolenaar@voort.com

Ousama Kaouass

Assistent Financial Controller
+31 6 82919145 o.kaouass@voort.com

Administratie

Dennis van de Biezenbos

Facturatie en projectadministratie
+31 6 51602974 de.vandebiezenbos@voort.com

Ilse Nijholt

Medewerker S&A
088-2871024 i.nijholt@voort.com

Iris van Ommen

Medewerker S&A
088-2871021 i.vanommen@voort.com

Janne Rödel

Mid Office medewerker
+31 6 82588991 j.rodel@voort.com

Samil Ozulayzi

Mid Office medewerker
+31 6 82598337 s.ozulayzi@voort.com

Tanja van de Pol

Medewerker S&A
088-2871023 t.vandepol@voort.com

Tessa Bogaards

Medewerker S&A
088-2871024 t.bogaards@voort.com

Wanda Kooij

Medewerker S&A
088-2871023 savoortutrecht@voort.com

Officemanagement

Ayse Akkaya

Officemanager
+31 6 82579832 a.akkaya@voort.com

Nancy Schooneveld

Officemanager
+31 6 10416223 n.schooneveld@employmentgroup.nl

Personeel en organisatie

Lisanne Bles- van de Putte

HR Business partner
+31 6 10837435 l.bles@voort.com

Marjolein van der Maat

Compliance officier TEG
088-2871071 m.vandermaat@voort.com