Hoofdkantoor (Utrecht)

Medewerkers

Marketing & Communicatie

Kelly Huijs

Projectmanager opleidingen & events
+31 6 12725054 k.huijs@voort.com

Remon Hollanders

Brandmanager
+31 6 12503087 r.hollanders@koen.com

Tijn Landsbergen

Online marketeer
+31 6 42460061 t.landsbergen@employmentgroup.nl

Financiële administratie

Carla van Beek

Debiteurenbeheer
+31 6 12763272 c.vanbeek@voort.com

Jan-Hein de Laat

Financieel manager
+31 6 20481247 j.delaat@voort.com

Matthijs Lanting

Financiële administratie
+31 6 83164402 m.lanting@voort.com

Melanie Tolenaar

Financiële administratie
+31 6 10167234 m.tolenaar@voort.com

Administratie

Astrid Veraart-Kamp

Manager backoffice
+31 6 20746626 a.veraart@voort.com

Dennis van de Biezenbos

Facturatie en projectadministratie
+31 6 51602974 de.vandebiezenbos@voort.com

Iris van Ommen

Facturatie en projectadministratie
+31 6 20745921 i.vanommen@voort.com

Mala Matabadal-Bachoe

Salarisadministateur
+31 6 42441683 m.matabal@voort.com

Manuela Hengeveld

Salarisadministateur
+31 6 29733124 m.hengeveld@voort.com

Nelleke Kastelein

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 83253607 n.kastelein@voort.com

Niels la Roi

Personeels- en salarisadministratie
+31 6 10891064 n.laroi@voort.com

Tessa Bogaards

Personeelsadministratie
+31 6 57793807 t.bogaards@voort.com

Officemanagement

Andyne Haze-Coetzer

Officemanager
+31 88 2871071 a.hazecoetzer@voort.com

Marjolein van der Maat

Officemanager
+31 88 2871071 m.vandermaat@voort.com

Quintina van Lambalgen

Officemanager & Voort Academy
+31 88 2871070 q.vanlambalgen@voort.com

Rosemarijn de Groot

Officemanager
+31 88 2871070 r.degroot@voort.com

Personeel en organisatie

Laura Dijkstra

HR adviseur
+31 6 46993025 l.dijkstra@voort.com

Marian Zandberg

Recruitment manager
+31 6 15239275 m.zandberg@voort.com

Mickey van Dijk

Corporate recruiter
+31 6 13 00 65 45 m.vandijk@employmentgroup.nl