Kies een vestiging

Volg ons

Facebook LinkedIn

Hoofdkantoor (Hoofdkantoor)

Medewerkers

Industrie

José Sneller-Hoeve

Cosultant Industrie
+31 6 10891068 j.sneller@voort.com

Marketing & Communicatie

Eva van Assendelft

Brandmanager
+31 6 20861331 e.vanassendelft@voort.com

Financiële administratie

Carla van de Beek

Debiteurenbeheer
+31 6 12763272 c.vandebeek@voort.com

Cathlin Christensen

Financial Controller
+31 6 29004519 c.christensen@voort.com

Dennis van de Biezenbos

Medewerker facturatie & projectadministratie
+31 6 51602974 de.vandebiezenbos@voort.com

Melanie Tolenaar

Medewerker Financiële Administratie
+31 6 10167234 m.tolenaar@voort.com

Ousama Kaouass

Assistent Financial Controller
+31 6 82919145 o.kaouass@voort.com

Administratie

Anne Stellwag

Medewerker Service & Administratie
088-2871021 a.stellwag@voort.com

Chantal Vloor

Medewerker Service & Administratie
088-2871021 c.vloor@voort.com

Claude Langhout

Medewerker Service & Administratie
088-2871021 c.langhout@voort.com

Daisy Seran

Medewerker Service & Administratie
088-2871021 d.seran@voort.com

Fleur Knol

Commercieel Medewerker Mid-Office
+ 31 6 10247415 f.knol@voort.com

Janne Rödel

Commercieel Medewerker Mid-Office
+31 6 82588991 j.rodel@voort.com

Lisette Groeneveld

Commercieel Medewerker Mid-Office
06-51418457 l.groeneveld@voort.com

Tanja Kantier

Medewerker Service & Administratie
088-2871021 t.kantier@voort.com

Tessa Bogaards

Medewerker Service & Administratie
088-2871024 t.bogaards@voort.com

Wanda Kooij

Medewerker Service & Administratie
088-2871023 savoortutrecht@voort.com

Officemanagement

Andyne Haze-Coetzer

Officemanager
+31 6 82302677 a.hazecoetzer@voort.com

Fleur Groenewoud

Stagiaire Officemanager
+31 6 52605396 f.groenewoud@voort.com

Nancy Schooneveld

Officemanager
+31 6 10416223 n.schooneveld@employmentgroup.nl

Commercieel management

Deborah Dielis

Key Accountmanager Bouw & Installatie
+31 6 57311185 d.dielis@voort.com

Jeroen Bosch

Operationeel Manager Civiele Techniek
+31 6 10205841 j.bosch@voort.com

Michael Baak

Key Accountmanager Bouw & Installatie
+31 6 39231424 m.baak@voort.com

Personeel en organisatie

Lisanne Bles- van de Putte

HR Business Partner
+31 6 10837435 l.bles@voort.com

Marjolein van der Maat

Compliance officier TEG
088-2871071 m.vandermaat@voort.com